Hankesivut
muut hankkeet 

Osaamista työvoimapoolista -hanke

Yhteystiedot

 

Eduro- säätiö; Kairatie 75, 96190 Rovaniemi
Koulutusvalmentaja Hanna Viitasaari 044 774 14 51, hanna.viitasaari@eduro.fi
Koulutusvalmentaja Marjo Väisänen 044 7426230, marjo.vaisanen@eduro.fi

Saura- säätiö; Seminaarinkatu 10, 98120 Kemijärvi

Koulutusvalmentaja Mikko Kellokumpu 040 820 12 97, mikko.kellokumpu@saurasaatio.fi
Koulutusvalmentaja Elli Manninen 040 848 85 16, elli.manninen@saurasaatio.fi

Seita- Säätiö, Jäähallintie; 6, 99600 Sodankylä
Koulutusvalmentaja Juho Takala 040 579 44 20, juho.takala@seitasaatio.fi
Koulutusvalmentaja Merja Laakkonen 0400 182 630, merja.laakkonen@seitasaatio.fi

Lapin koulutuskeskus REDU
Projektisuunnittelija Anssi Aaltonen, 040 182 78 48, anssi.aaltonen@redu.fi
Korvanranta 50, 96300 Rovaniemi
Projektipäällikkö Eeva Maijala, 040 658 65 77, eeva.maijala@redu.fi
Kaarrostie 12, 99600 Sodankylä

www.redu.fi/pooli

 

 

Hankkeen toimijat


eduro.png   sakura.png   Seita Säätiö  redu-vaaka_150.png

Verkkopalvelumme käyttää evästeitä, lue lisää. Jatkamalla sivuston selailua hyväksyt evästeiden käytön. [Hyväksyn ehdot]
OK